Lesgever worden? Kom naar onze 4de jobdag op zaterdag 17 maart van 9u. tot 12u.
Deze opleiding op maat van je bedrijf voor meerdere medewerkers?
Toonbankverkoop van koude en warme producten en gerechten is een belangrijk onderdeel geworden van de moderne slagerij. Het efficiënt uitbreiden van het gamma en het vlot inspelen op de vragen van de klant is dan ook een noodzaak. Deze opleiding focust op de toonbankverkoop in al zijn dimensies: traditionele warme en koude producten, seizoensgebonden gerechten, toonbankverkoop voor speciale gelegenheden, nieuwe tendenzen, enz.
koude gerechten/schotels
warme/ovenklare gerechten/schotels
gelegenheidsmenu’s
fondue en aanverwanten
pizza en aanverwanten
kazen
sausen
soepen
salades
examen
Slager-spekslagers die zich willen specialiseren in verkoopklare gerechten.
Om aan deze opleiding te mogen deelnemen, moet je houder zijn van een diploma ondernemersopleiding slager-spekslager of van een diploma van het technisch of beroepssecundair onderwijs slager-spekslager of in het bezit zijn van een vergunning
als zaakvoerder of als vakverantwoordelijke van een slagerij-spekslagerij. Diploma’s worden tijdens de eerste lesweken gecontroleerd.