
Beste IT'er, ik heb een uitdaging voor jou in 2018
De wereld digitaliseert aan een razendsnel tempo en naargelang de bron staan er 9 000 tot 16000 IT-vacatures open in België. Om mee te blijven met de nieuwste ontwikkelingen, is er dus nood aan een blijvende instroom van talent.
Daarom heb ik een uitdaging voor jou in 2018, beste IT'er: ga lesgeven.

Die had je niet zien aankomen hé? Geef het maar toe. Iedereen zoekt straffe IT'ers, maar die leiden zich natuurlijk niet vanzelf op. De sector zal zich dus moeten engageren om kennis door te geven. Dat gebeurt al wel, maar om al die uitdagingen het hoofd blijven bieden, zullen er een paar tandjes moeten worden bijgestoken.
Toegegeven, de lonen in lesgeven zijn misschien niet superaantrekkelijk. Anderzijds zijn onze tarieven voor korte cursussen (lesgeven op zelfstandige basis) al een hele tijd marktconform. Bij onze lange opleidingen (lesgeven op contract) heb je trouwens niet alleen het geïndexeerd, bij wet vastgelegde loon, maar ook voordelen zoals pensioenopbouw.
Lesgeven vraagt ook voorbereiding en het is een vrij moment minder op de week.
Dat is allemaal waar. Maar...
- Waar krijg je de kans om een netwerk van IT'ers op te bouwen, die goed opgeleid zijn én op zoek zijn naar uitdagingen?
- Waar kan je bijleren terwijl je werkt? Lesgeven sleurt je immers uit je comfortzone en dwingt je om mee te zijn met de laatste nieuwe ontwikkelingen.
- Waar ontmoet je professionals uit andere vakgebieden dan alleen maar IT?
- Waar krijg je de kans om te leren lesgeven en te experimenteren met e-leren? Syntra AB vraagt geen pedagogisch diploma om les te geven. Wij vertrekken vanuit je praktijkkennis en onze docentencoach staat klaar om je te ondersteunen.
- Waar krijg je de kans om als IT-lesgever alleen maar bezig te moeten zijn met je lessen, zonder je zorgen te moeten maken over marketing, inschrijvingen, betalingen,...?
- Waar heb je als IT-lesgever een performant e-leren systeem ter beschikking waarop je jouw briljant idee voor die cursus op afstand kan ontwikkelen?
Dus, waar wacht je nog op?
Syntra AB zoekt docenten (m/v) voor volgende domeinen:
- Blockchain
- Netwerkbeheer
- Systeembeheer
- Programmeren (Java, c#.net, Docker/Kubernetes)
- Web (frontend, backend, php, WordPress, Mailchimp, ....)
- Digitale marketing (sociale media, email marketing, ....)
- Internet of things (business ontwikkelen, maar ook de technische kant van IoT en we zoeken ook IoT developers om les te geven)
- Digitalisering
- Digitale tools
- Office 365
- Data-analyse
- AI
- Programmeren voor voice interfaces (Alexa, Google Home, ...)
- Augmented reality
- UX Design
- Service Design
- Security en privacy
- Digitaal tekenen (cad/cam, 3DS Max, Revit, ....)
- IT certificatie (ITIL, Scrum, Prince, Comptia, Ethical Hacking)
- ..... Eigen voorstellen voor trainingen zijn ook steeds welkom!
Bekijk ook zeker ons huidig aanbod